درباره باکسیکو

فروشگاه باکسیکو (Boxico) با هدف ارائه محصولات خاص و با کیفیت از تولیدکنندگان داخلی و خارجی طراحی وپیاده سازی شده است. سهولت در کاربری، ارائه قیمت های رقابتی و نیز تخفیفات مناسبتی، حمل و تحویل کالا در کمترین ترین زمان و ارائه خدمات پس از فروش مشتریان از اصول اصلی فروشگاه اینترنتی باکسیکو می باشد. در حال حاضر این فروشگاه در زمینه ارائه محصولات مرتبط با لوازم تحریر و نوشت افزار فعالیت میکند اما به زودی طیف جدیدی از گروه های کالایی متنوع و البته خاص به آن اضافه میگردد.
فروشگاه باکسیکو در حال حاضر تمرکز اصلی خود را در خصوص تامین کالای مرتبط با آموزش و تحصیل قرارداده تا از این طریق بتواند ضمن انجام مسولیت های اجتماعی خود در این زمینه، مناسبت ترین محصولات را در اختیار مشتریان قرار دهد. باکسیکو شروعی تازه در این زمینه و در بازار دیجیتال می باشد و مثل هر کسب و کار دیگری نیاز به آموختن از مشتریان خود دارد تا با یکدیگر و در کنار یکدیگر رشد کنند و بهتر شود.
زمینه دیگری که باکسیکو به آن اندیشیده و در آینده به وبسایت خود اضافه مینماید ارائه محصولات دست ساز و کم تیراژ است که مشتریان خاص خود را در بازار دارند. با این رویکرد ضمن پاسخگویی ویژه به نیاز مشتریان، حمایت از تولیدات تولیدکنندگان خانگی و بخصوص بانوان سرپرست خانوار صورت میپذیرد.
در زمینه فروش سازمانی نیز فروشگاه باکسیکو آماده همکاری با موسسات، ادارات، مدارس و آموزشگاه ها می باشد و مشتریان محترم این حوزه میتوانند برای تکمیل فرایند خرید خود با کارشناس فروش ما از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشند.

درباره برند سم (Sam)

سم (s.a.m) برند محبوب تولید دفاتر تحصیلی، سالنامه و دیگر محصولات مرتبط با صنایع کاغذی می باشد. بیش از 2 دهه فعالیت در این حوزه و بهره گیری از خلاق ترین طراحان و بروز ترین تکنولوژی تولید؛ این برند را به انتخاب اصلی مشتریان مرتبط تبدیل نماید. نسل های مختلفی از دانش آموزان و دانشجویان از این برند استفاده نمودند و به دنبال کنندگان آن بدل شده اند.

درباره برند سرو (Serve)

سرو (Serve) برندی میهمان از کشور ترکیه می باشد. در اولین دیدار با محصولات سرو، طراحی ارگونومیک و خلاقانه، رنگ بندی خیره کننده و کیفیت مشهود اولین مواردی است که نظرتان را جلب میکند. انواع پاک کن، مداد نوکی (اتود)، هایلاتیر، تراش، خودکار، جامدادی و دیگر محصولات مرتبط کالاهایی هستند که توسط این برند عرضه میگردند.